Witamy w Naszym Domku!

Witamy na stronie Internetowej Przedszkola Nr 91 "Nasz Domek" we Wrocławiu. Przedszkole "Nasz Domek" to przytulne i przyjazne miejsce, w którym pomagamy budować przyszłość dziecka. Czynimy to poprzez fachową diagnozę potencjału rozwojowego dziecka:

Do przedszkola przylega od strony południowej duży, zazieleniony plac zabaw o powierzchni ok. 2.500 m2. z piaskownicami i drewnianym sprzętem rekreacyjnym.

Informacje o przedszkolu

Przedszkole jest czynne w godzinach od 6:30 do 17:00, od poniedziałku do piątku.

W jednym z miesięcy wakacyjnych przedszkole nie prowadzi opieki nad dziećmi.

Przedszkole prowadzi cztery grupy przedszkolne, do 25 dzieci w grupie.

Kadrę przedszkola stanowią wykwalifikowani nauczyciele, stale dokształcający się i doskonalący swój warsztat pracy, posiadający wysokie kompetencje pedagogiczne.

Dzieci leżakują tylko w najmłodszej grupie, w tym czasie słuchają bajek i muzyki relaksacyjnej.

Przedszkolne sale są kolorowe i atrakcyjnie zaaranżowane, stale wzbogacane o nowoczesne pomoce dydaktyczne stymulujące rozwój dziecka.

Serwujemy posiłki smaczne, zdrowe i urozmaicone.

W kolejności: I śniadanie, II śniadanie oraz obiad.

Przy stole nauczamy wyłącznie dobrych manier :)cztery

Koncepcja pracy przedszkola

Kliknij w link poniżej, aby pobrać dokument przedstawiający koncepcję pracy przedszkola(kliknięcie w link spowoduje pobranie dokumentu w formacie PDF z naszego serwera).

Statut Przedszkola nr 91 "Nasz Domek"

Kliknij w link poniżej, aby pobrać statut przedszkola (kliknięcie w link spowoduje pobranie dokumentu w formacie PDF z naszego serwera).

Zasady elektronicznej ewidencji czasu pobytu dziecka

Kliknij w link poniżej, aby pobrać "Zasady elektronicznej ewidencji czasu pobytu dziecka" (kliknięcie w link spowoduje pobranie dokumentu w formacie PDF z naszego serwera).

Skip to content