INFORMACJE O PRZEDSZKOLU

Przedszkole jest czynne w godzinach od 6:30 do 17:00, od poniedziałku do piątku.

W jednym z miesięcy wakacyjnych przedszkole nie prowadzi opieki nad dziećmi, wówczas dyżur prowadzi zaprzyjaźnione przedszkole.

Przedszkole prowadzi pięć grup przedszkolnych, do 25 dzieci w grupie.

Kadrę przedszkola stanowią wykwalifikowani nauczyciele, stale dokształcający się i doskonalący swój warsztat pracy, posiadający wysokie kompetencje pedagogiczne.

Dzieci leżakują tylko w najmłodszej grupie, w tym czasie słuchają bajek i muzyki relaksacyjnej.

Przedszkolne sale są kolorowe i atrakcyjnie zaaranżowane, stale wzbogacane o nowoczesne pomoce dydaktyczne stymulujące rozwój dziecka.

Serwujemy posiłki smaczne, zdrowe i urozmaicone.

W kolejności: I śniadanie, II śniadanie oraz obiad.

Przy stole nauczamy wyłącznie dobrych manier Smile.

Dokumenty do pobrania:

Zasady korzystania z kart do elektronicznej ewidencji czasu pobytu dziecka w przedszkolu [pdf].

Zasady przetwarzania danych osobowych w związku z rekrutacją dziecka [pdf]

Zasady przetwarzania danych osobowych w związku ze złożeniem pisma [pdf].

Zasady przetwarzania danych osobowych w związku z prowadzeniem bieżącej korespondencji elektronicznej [pdf].

Podstawa programowa wychowania przedszkolnego [pdf].

Ku dziecku. Program wychowania przedszkolnego [pdf].

Statut Przedszkola Nr 91 [pdf].

Koncepcja pracy przedszkola [pdf].

Program wychowawczy [pdf].

Program Edukacji Regionalnej [pdf]

Numer konta [pdf].

Ubezpieczenie NNW na rok 2018/2019 Przedszkole nr 91.pdf [pdf].